Apie mus

UAB „Medwood“ projektai - įmonė, prekiaujanti medicinine, odontologine ir veterinarine įranga.

UAB „Medwood“ projektai savo klientui visada stengsis būti naudinga trim aspektais.

KONSULTACIJOS. Pirmiausia, mūsų įmonės darbuotojai padės klientui įvertinti savo galimybes bei lūkesčius išsirenkant tinkamiausią įrangos variantą. Kadangi formuojant įrangos komplektaciją dalyvaus ne tik vadybinis, bet ir techninis įmonės personalas, galime atsakingai užtikrinti, kad kvalifikuoti įmonės ekspertai visada Jums patars ir pasiūlys optimaliausia Jūsų klinikos ar įstaigos projekto variantą.

PARDAVIMAI. Mes ne tik puoselėjame ilgalaikius ryšius su tiekėjais iš ES šalių, Kinijos ir JAV, bet ir nuolatos tobulinamės bei sekame technines įrangos naujoves, kad galėtume nedelsiant jas pasiūlyti savo klientui. Mūsų darbuotojai yra nuolatiniai medicinos ir odontologijos įrangos parodų lankytojai visame pasaulyje. Taigi galime užtikrinti, kad savo klientui pristatysime pačias naujausias technologijas atitinkančius, plataus asortimento ir įvairių kainų lygių įrengimus.

SERVISAS. UAB „Medwood“ projektai teikia medicininės, odontologinės ir veterinarinės įrangos priežiūros ir remonto paslaugas visoje Lietuvoje. Be to, mūsų techninės priežiūros darbuotojai turi daugiau nei 20 gamintojų patvirtintų serviso licencijų. Tai užtikrins, kad Jūsų įsigyta įranga bus tinkamai techniškai prižiūrėta bei busite reguliariai informuojami apie priežiūros procesus, kurie padės prailginti Jūsų įrangos veikimo laiką.

UAB „Medwood“ projektai tikslas – rūpintis savo klientu nuo patalpų įsigijimo iki „rakto atidavimo“, nuo įrangos sumontavimo iki jos demontavimo.

Iki susitikimo,

UAB „Medwood“ projektai komanda